Vitajte na našich stránkach o anime, j-rocku, twilighte a všeličom 
                   možnom ešte. (:
                   Dúfam, že sa vám tu bude páčť, a že tu nie ste poslednýkrát (:


1.kapitola

5. června 2011 v 1:02 | Keito |  Aratana Hajimari
Doufám že se bude líbit.

Asi bych vám měla povědět jak se jmenuju. Tak dobře mé jméno je Miyako Keito Kuchiky a mám bratra Byakuyu Kuchikiho a sestru Rukiu Kuchiki. Odešla jsem ze Soul City do lidského světa, do města jménem Karakura. Tady začíná můj příběh.


Když jsem byla ve městě potkala jsem Uraharu Kisukeho. " Ahoj Kisuke, dlouho jsme se neviděli." Kisuke se jen usmál ,, To máš pravdu," a dodal ,, co ty tady vůbec děláš?" ,, To víš utekla jsem ze Soul City," odpověděla jsem. On se na mně nechápavě podíval. Já na to. ,, No tak jo, měla jsem být u bratra v jednotce což jsem odmítla a utekla." ,,A něco bych od tebe potřebovala." ,, A co to bude?" Zeptal se Urahara. ,,Potřebovala bych gigai, abych se mihla pohybovat po zemi atd." ,,Tak jo něco u mně najdeme pojď se mnou."

Dorazili jsme do krámu a tam se Urahara začal prohrabovat v tom jeho harampádí. ,, Konečně," zakřičel Urahara, ,,našel jsem ten gigai." Já se usmála a zaptala se. ,, Kolik za něj chceš?" On se zamyslel. ,, Nic za něj nechci, jsi přece Kuchiky a ty nic neplatěj." Poděkuju mu a zaptám se ho jestli neví o nějakém bydlení. ,,Ne to nevím, ale můžeš zůstat tady." ,, Díky," zaraduje se, ,,klidně ti budu pomáhat, ale musím taky chodit do školy." ,, Neboj se budeš a můžeš tam nastoupit už zítra, protože tě ještě dneska dojdu zapsat." ,, Tak dík." Odpovím. Urahara m ukáže pokoj a já jdu spát.

Druhý den, když jsem se probudila, uviděla jsem na skříni mojí novou uniformu do školy. Do stašky hodím učení a vydám se na cestu. Cestou poslouchám písničky na mém novém mobilu, který jsem dostala od Urahary. Dojdu ke škole a jdu za ředitelem. Dovede mně do třídy a já si sednu do polsední lavice k oknu. Začíná hodima a přichází učitelka na Japonštinu. Když se podívám po třídě, všimnu si jak se na mně pořád kouká nějakje kluk s rezatejmne vlasama. Jenom se zašklebim a otočila hlavu k tabuli, ale nedávala jsem pozor. Protože jsem propadala svým myšlenám. V hlavě se mi míhaly jedna za druhou. Nepříklad: Proč jsem vůbec nechtěla zůstat u bratra v divizi a proč jsem utekla? Najednou někdo zaklepal a otevřel. To mně probralo z tranzu. Když jsem se podívala ke dveřím jen jsem vyvalila oči. Do třídy vcházel/a......


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 regaegirl regaegirl | Web | 5. června 2011 v 21:23 | Reagovat

Krásný , velká fantazie také píšu ale puze romantické povídky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama