Vitajte na našich stránkach o anime, j-rocku, twilighte a všeličom 
                   možnom ešte. (:
                   Dúfam, že sa vám tu bude páčť, a že tu nie ste poslednýkrát (:


2.kapitola

7. června 2011 v 7:00 | Keito |  Aratana Hajimari

další kapitola, tak uvidíme jak se vám bude líbit.


Do třídy vcházela Rukia. A já v mysli začala křičet co tady dělá atd... a doufala že mně nepozná. Od tý doby co jesm byla v Soul City než jsem utekla do lesa, jsem se hodně změnila. Ale asi chyba byla že jsem si nechala své jméno, to už teď nezměním. Tak jsem to nechala plavat. Ve škole byla nuda a když jsem se vracela domů tak na mně někdo zavolal. ,, Hej Miyako." Já se otočila a viděla jsem toho s ryšavými vlasy. ,, Co chceš?" Odsekla jsem mu. ,,Jen jsem se tě chtěl zaptat jestli nepříjdeš na večírek, co se dneska pořádá na pláži, je to pro naší celou třídu, tak přijď bude zábava." Jen se na něj podívám a pokrčím rameny. ,,Možná příjdu."
Když příjdu ,,domů,, zakřičím. ,,Uraharo." Ten hned přiběhne a ptá se mně o se děje. Hned mu řeknu že jsem ve škole potkala Rukiu, jestli o tom něco neví. On se začne drbat na lavě a to dělá když je nervozní a něco zatají. Já ne něj. ,,Takže jsi to věděl?" ,, Tak trochu odpoví. Je už asi rok." Já na něj vyvalím oči. ,, To jsi nevěděla že jí chtěli nechat popravit v Soul City za to, že dala Ichigovi svojí moc." Já ještě víc vyvalila oči. ,, Ne to jsem nevěděla." Tak mi začne vyprávět celej příběh od tý doby co Rukia přišla sem na zem. Co mi to dovyprávěl jsem se zvedla a šla jsem do pokoje. Musím se přece připravit na večer a usměju se.
Jedno hodina do večírku. Vzala jsem si na sebe plážová šaty a pod ně ještě plavky černé barvy, které se zavazovali za krkem byli po kolena a měli čenou barvu. K tomu jsem si vzala černé žabky ještě jsem se namalovala. Když jsem scházela schody, Urahara vyvalil oči jak vypadám a slyšela jsem taky smích. Někoho mi připomínal, když jsem se podívala zahlédla jsem Yoruichi. Zakřičel ajsem. ,,Ahoj Yoruichi," a usmála jsem se. Urahara na mně. ,,Kampak mladá dámo?" Já na to. ,,Na pláž na večírek." On se na mně podíval a jen kývnul. Cesta na pláž mi trvala tak 10 minut. Na pláži bylo plno lidí, který jsem ani pořádně neznala i když byly z mé třídy. Najenou ke mně přiběhne dívka s dlouhými rezatými vlasy. ,,Ahoj Miyako, jsem ráda že jsi přišla." Já se jen trochu pousměju a vydám se za ní. Všichni se mi tam začnou představovat, ale já si azapamatuju jen pár jsem a to Ichiga, Tastuki, Orichima, Keiga, Chada, Ishidu a Rukiu.
Náhle se tam objeví Byakuya, Renji, Hitsugaya a Matsumoto v lidské podobě. Jenom když je zahlídnu, omluvím se u spolužáků že už musím jít a vydám se zpátky k Uraharovi. Cestou mi zapípá mobil, když se podívám ukazuje mi že poblíž je Hollow. Jen zakleju a přeměním se do shinigami podoby. Tělo schovám a jdu ho najít. Ale on se objeví přímo nademnou. Vytáhnu katanu a dám mu jednu ránu a je po něm. Vrátím se zpátky do svého těla a zdá se mi že mně někdo pozoruje. Došla ke krámku a tam se zarazila, protože ze vnitř slyšela mnoho hlasů. Najednou někdo přicházel, vyskočila jsem rychle na strom a viděla jak Ichigo s Rukiou přicházejía jdou do vnitř. Na stromě sedím asi tak dvě hodiny, když se objeví hollow. Přeměním se do shinigamiho podoby, ale nejdenou mám na sobě jiný oblečení než je normální uniforma. Mám na sobě tohle.
Vytáhnu katanu a objeví se tam asi deset dalších hollow. Z krámku vyběhnou ostatní. Když se na ně podívám, tak vidím jak se na mně koukaj a ani je nezajímají hollow. Naštvu se a zakričím. ,,Budete se tady rozhlížet a nebo konečně mi pomůžete zabít ty hollow." Na nic nečekali a pustili se do nich. Hollow čím dál víc přibývalo.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smougy Slipknot Smougy Slipknot | Web | 7. června 2011 v 21:40 | Reagovat

No celkem dobrý ale nevím no musím si přečíst tu první kapitolu:-)

2 Maiden Maiden | Web | 12. června 2011 v 19:52 | Reagovat

Mno dobrý.... ale nějak bych si musela přečíst aj první kapitolu ;D Jináš seš talent čéče

3 Ola* Ola* | Web | 12. června 2011 v 20:00 | Reagovat

promíň teďka nemám čas to číst ale máš úžasnej design ten pelikán je frajerskej :DD

4 Eliss Eliss | Web | 12. června 2011 v 20:03 | Reagovat

Dobrýý :D Máš dokonalý blog!!Jen tak dál =)

5 Akemi Akemi | Web | 12. června 2011 v 20:40 | Reagovat

Ahojky.Tady Akemi kvůli tvé registraci do povídky.Ten obrázek už je obsazený,tak mi prosím pošli jiný a ráda se s tebou spřátelím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama