Vitajte na našich stránkach o anime, j-rocku, twilighte a všeličom 
                   možnom ešte. (:
                   Dúfam, že sa vám tu bude páčť, a že tu nie ste poslednýkrát (:


2.Kapitola

5. ledna 2012 v 19:31 | Keito |  Nový začátek
Tak tu je další dílek doufám že se bude líbit.


Přijdu spátky na bar a Angee na mně. : " Tak co koho tam má?" " Aro Volturi," zní moje opověď. "Aro je tady, tak to tady budou i ostatní jako třeba Jane, Alec, Demetri a Felix." Vykřikne nadšeně Ang. Ono tenhle bar není zas tak normální on je tak trochu i pro upíry. Víte upíři tady mají speciální jídelníček a tože se do jejich pití míchá ještě krev a to buď lidská nebo zvířecí. O tom že tohle je místo i pro upíry jsem veděla, jelikož majitel clubu Edie je upír, Angee je poloupír, George je měnič ( vlkodlak, který se může proměnit kdy chce a nepotřebuje úplněk) a poslední kdo nám zbívá je Jessie a ten je z poloviny upír a z poloviny měnič a já jediná jsem člověk.
Najednou k baru přiběhne upírka, která vypadá tak na patnáct a je docela i roztomilá. Zeptám se jí, " co si dáš? " Odpoví mi,:" dám si Cuba Libre speciál." Když drink namíchám se jí zeptám. " Jsi tu s Arem? " Jen přikývne. "Jo abych nezapomněla, jmenuji se Jane."
Najednou slyším jak náš DJ Len pustí mojí oblíbenou písničku. Jen mrknu na Angee a ta jen kývne. přeskočím bar a zeptám se Jane,: " Jane nejdeš s zatancovat ? " Ta se usměje a užmně táhne do prostřed parketu, kde to rozjíždíme. Najednou k nám přijdou tři upíři. Jane na mně,: " Issie ráda bych ti představila Demetriho, Felixe a mého bratra Aleca." "Ahoj, já jsem Issie." Usměju se na všechny, ale nejvíc na Aleca.
Podívám se na moje stříbrné hodinky a zjistím že club už má zavírat, tak se vracím zpátky za bar. "Angee," křiknu,:" už máme zavírat." Ta jen kývne a křikne na Georga a na DJ. Hudba pomalu utíchá a lidé udcházejí. Zůstává tady jenom Arova banda. Když je prázdno Len to zase rozjede a začnou tancovat všichni co tu pracují. Toto je pokaždé, když se zarvře. Najednou začne hrát Metallica - Nothing else matters. Vidím jak Angee tancuje s Jessiem, George s Jane a ke mně přřijde Alec a jenom slyším.: " Zatancuješ si ? " Přijmu to a jdeme na parket.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama