Vitajte na našich stránkach o anime, j-rocku, twilighte a všeličom 
                   možnom ešte. (:
                   Dúfam, že sa vám tu bude páčť, a že tu nie ste poslednýkrát (:


3.kapitola

9. února 2012 v 23:06 | Keito |  Aratana Hajimari
Najednou se tam i objevil Menos Grande. " Pozor! " Křilka jsem a vrhla se přdostatní, když na ně použil cero. Odneslo to moje levé rameno. Ještě jsem stihla zahlídnout Ichiga jak ho rozsekal, než jsem omdlela.


(Urahara)
Jen zahlídnu jak někdo padá k zemi a najednou vykřiknu.: " Miyako ! " A rozeběhnu se za ní. Vezmu jí do náruče a cestou ke krámku na osttní křiknu,: " dodělejte ho." Odnesu jí do jejího pokoje, kde si prohlídnu její ránu. Je docela hluboká. Najednou ke mně přiběhne Hanatarou. " Já ji vyléčím," řekne mi. Jen kývnu a ocházím z pokoje dolů do společenský místnosti, kde už všichni sedí a popíjejí čaj, který jim udělala Tessai. Všichni se na mě otočí s a jeden přes druhého křičí kdo je ta dívka. " Neptejte se, " odpovím,:"stejně vám neodpovím, ona vám to musí řict sama."
(Miyako)
Já se proberu a zjistím že jsem ve své posteli. Rána na rameni byla pečlivě obvázána a ani už tolik nebolela. Někdo zaklepe na dveře. " Můžete vejít," řeknu. A dovnitř vedjde Ururu a Ginta. " Ahoj," usměju se,:" co potřebujete? " " Jen jsme se přišli podívat, jestli si už vzhůru." Řekne Ururu. Jinta si sedne naproti na židli a Ururu si klekne k posteli a šáhne mi na čelo. " Teplotu už nemáš." " Všichni sedí dole a čekají až se probereš, aby tě mohli vyslechnout." Ozve se Jinta. "Sakra," zakleju,:" dá se odtuď nějak nepozorovaně utíc ?" Zaptám se. Jen přikývnou a ukážou mi ať jdu za nima. Přes tu bolest v rameni nemůžu jít zase tak rychle,ale za chvíli se ocitnu venku. " Děkuju, doufám že s toho nebudete mít problémy a vzkažte Kisukemu že mě najde tam, kam ostatní nemůžou. " Jinta s Ururu přikývnou a rychle zmizí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento blog?

Ano,je super 53.8% (7)
Ujde to 30.8% (4)
Ne 15.4% (2)
Je stašnej, smaž ho !! 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama