Vitajte na našich stránkach o anime, j-rocku, twilighte a všeličom 
                   možnom ešte. (:
                   Dúfam, že sa vám tu bude páčť, a že tu nie ste poslednýkrát (:


Kdo tohle vymyslel

6. dubna 2012 v 20:26 | Keito |  Jednorázovky
Moje první jednorázovka, tak doufám že se bude líbt.Tři roky po boji s Aizenem, byl všude klid a občas se někde objevil nějaký hollow. Ale jak se říká tohle bylo ticho před bouří. No a tak ze začátku se podíváme jak se daří Ichigovi a jeho partě.

,, Ichigo ! " zakřičela Rukia, : ,, ty idiote, mme jít do Soul City a ty si tady budešch ležet a vymlouvat se na to, že ti je smutno kvůli tomu blbímu křečkovi co ti včera utekl a nemůžeš nic dělat. " Ichigo se na ní podíval a řekl : ,, Ten křeček není blbej jmenoval se Jerry a byl to můj nejlepší kámoš, aspoň uměl udržet tajemství. " ,, Ten malej hlodavec udržel tajemství kvůli tomu že neuměl mluvit a stejně tvoje tajemství nikoho nezajímá. " Rukia to už nemohla vydržet, a tak zkusila jinou taktiku. ,, Jestli půjdeš koupím ti jinýho křečka a ktomu ještě jednoho navíc, aby nebyl sám. " ,, Přísaháš ? " Zetal se Ichigo. Rukia mu na to kývla. Když už byli oba v shinigami podobě, tak se vydali k Uraharovi, kde na ně čekali ostatní . Urahara jim otevřel bránu a popřál jim hodně štěstí.

Když se objevili v Seireitei nic tam nemohli poznat, jelikož tam bylo všechno v troskách. Občas ještě někde plápolan nějaký oheň, ale jinak všechno lehlo popelem a taky byl všude hustý dým. Rodělili se, jestli někde nenajdou někoho. ,, Héj Jahodo ! , " ozval se Hichigo. Ichigo po boji s Aizenem zjistil že může mluvat s Hichigem a i se Zangetsuem. ,, Tohle musel udělat někdo o hodně silnější jak Aizen. " Ozval se Hichigo. ,, Asi máš pravdu. " Ichigo najendou ucítil hodně silné reatsu. Řekl to ostatním a vydali se podel něho. Dovedlo je to až do údolí Bolesti. Byla tam jeskyně, odkud vedlo to reatsu. Vešli dovnitř. Inoue byla nesvá, a tak se držela Ishidy a Chada za ruku. Když došli nakonec jeskyně, byla všude jen tma.

Najdenou se tam rozstvítila světla a objevili se všechny jednotky. Ichigo a spol na to koukali docela hodně vyjeveně. ,, Co se to tady děje, vy tady slavíte, ale že celý Seireitei je v troskách to ani jednoho z vás nezajímá." Ozve se Ichigo. ,, Ale néé není to byla jenom iluze, kterou vytvořil Mayuri, " řekl Kyourak. ,, Ale proč ? " Zeptal se Ichigo. ,, Ani sám nevím. " Pokrčil rameny Kyourak. Před Ichiga předstoupil hlavní velitel Yamamoto. ,, Staříku co se to.... " chtěl se zeptat Ichigo, ale byl přerušený Yamamotem. ,, Ichigo odedneška se stáváš kapitánem 5.jednoty a Rukia bude tvůj podkapitán. Ichigo a Rukia nemůžou věřit svým uším. ,, Tak berete to ? " Zeptá se vrchní kapitán. Jahoda a kapitán, co je to za fór, " ozve se Hichigo,: ,, ale co, kdyby si nevěděl rady tak mu se Zangetsuem pomůžeme. " ,, Já to beru." Ozve se Ichigo. ,, A já taky, " ozve se Rukia,: ,, přece ho někdo musí hlídat. " ,, Můžeme slavit. " Zakřičel Kyourak a ozval se hlasitý jásot. Všichni jim začali přát a mezi nima byli také Yoruichi, Urahara a Isshin. Za chvíli Ichigo vyšel před jeskyni aby měl chvíli klid. ,,Můžu si přisednou ? " ozavalo se za ním. ,, Klidně si sedni Rukio. Neumím si představit jak já budu velet celý 5.jednotce." Ozval se Ichigo. ,, Neboj spolu to zvládneme, " podporuje ho Rukia. ,, Mám otázku. " Ozve se najednou Ichigo. ,, Když už spolu ty dva roky chodíme. " ,, Nooo ? " Ozve se Rukia. ,, Vezmeš si mě ? " Zeptá se Ichigo. Rukia se zarazí. ,, Hej Jahodo tak ty takhle a jási říkal proč vybíráš ten prstýnek. " Ozve se Hichigo. ,, Ano vezmu ! " Zakřičí Rukia a skočí mu kolem krku. Tak Ichigo jí nasadil prstýnek a šli to do jeskyně oznámit ostatním.

Za dva měsíce se popraviště změnilo na svatební plochu. Začal hrát svatební pochod. Rukia pomalu kráčela uličkou a vedl jí její bratr, který se netvářilzrovna nadšeně, ale tolerovat to. Ichigo na ní čekal u oltáře. Když tam došli a kněz ( vrchní kapitán Yamamoto ) odříkal svojí řeč a zeptal se ,, Kurosaki Ichigo bereš si Kuchiki Rukiu za svou manželku ? " ,,Ano," odpověděl. A ty Kuchiki Rukio bereš si zde Kurosaki Ichiga ze svého manžela ? " ,, Ano," ozvalo se šťastně. ,,Můžete se políbit. " Řekl kněz. Novomanželé se políbily a ozval se hlasitý jásot. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento blog?

Ano,je super 50% (7)
Ujde to 28.6% (4)
Ne 14.3% (2)
Je stašnej, smaž ho !! 7.1% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama