Vitajte na našich stránkach o anime, j-rocku, twilighte a všeličom 
                   možnom ešte. (:
                   Dúfam, že sa vám tu bude páčť, a že tu nie ste poslednýkrát (:


4.kapitola

8. května 2012 v 13:55 | Keito |  Aratana Hajimari
Ahojte po dlouhé době přidávám novou kapitolu. Nevím jestli to bude a něčem doufám že se bude líbit.
4.kapitola
Jdu do parku k posvátnýmu stromu. Okolo něho je bariéra, ale do ní se dostane jen pár lidí a ti co v ní jsou nejsou vidět. Já a Urahara mezi ty lidi patříme. Sednu si na nejvyšší větev a koukám se na měsíc, který je zrovna v úplňku a tak ho mám nejradši.

Cestou jsme oba zticha. Na dvorku se rozejdeme a já do pokoje vlezu oknem. Převléknu se do pyžama, ale nějak jsem si nevšimla že v pokoji nejsem sama. ,, AAaaaaa! Co tu dělaš, vypal odsuď. " Zakřičím na dotyčnou osobu alias Rukiu. ,, Promiň," řekne potichu,: ,, já myslela že tu nikdo není. " Pořád seděla na posteli a ne se zvednou. ,, Tak už běž. Nebo ještě něco potřebuješ ? " Jen zavrtí hlavou a zvedá se. Když za ní zaklapnou dveře, já si oddechnu a lehám do postele. Ráno mně probudí nějaký šramot. Otevřu oči že se rozhlednu, ale něco mi začne oblizovat obliček. Když se podívám pořádně, tak zjistím že je to mládě černého vlka. Jenom mi probleskne hlavou Rin. ,, Co tu děláš hochu vždyť máš být ty víš u koho. " tázavě se na něj podívám. ON jen zavrtí hlavou. ,, Ne, já chci být u tebe. " pošlě mi v myšlenkách. Jen hho podrbu na hlavě a zsměju se. ,, Můžeš tu zůstat, ale žádný že my bylo smutno a tak sem přivedeš smečku vlků nebo psů, a nebo že já se nudil a rozkoušeš všechno na co příjdeš. Souhlas ? " Jen pokývne hlavou. ,, A Kisuke to bude muset přežít, jinak odcházím natrvalo a nikdo mě nikdy nenajde. " Sejdu dolů a za mnou se valí Rin. ,, Měla bych tě vykoupat. Smrdíš a nejde pořádně vidět tvoje bílé ouško. " Mrnu na něj. ,, Koupat ? " Pošle mi v myšlenkách. Jen mu na to kývnu, ale to jsem neměla dělat. Začal lítat okolo mě a v hlavě se mi pořád ozývalo samí juchů. Dojdu do jídelny, kde všichni sedí. Radši to otáčím a jdu do kuchyně. Ale nemůžu jelikož na mě někdo použije kido a spoutá mě. Slyším v hlavě jak se mi Rin směje. ,, A že bys mi pomohl ty malý pískle !, " křiknu na něj naštvaně. Jen se na mně podívá a k tomu si povzdechne. Rin začne výt až lanka prasknou. Rychle se zvedám a zdrhám pryč. Venku na dvorku okolo sebe udělám bariéru kam nikdo nemůže vstoupit. Napustila jsem plastovou vaničku vodou a dala do ní šampón. Jenom jí Rin uviděl, tak se rozeběhl a skočil do ní. ,, Aaa, koukej jsem celá mokrá a k tomu ještě od toho pěny." On se na mě jen omluvněpodíval. Začala jsem sse smát. ,, Ty trdlo moje, co já stebou nadělám. "Prosím zanechejte nějaké komentáře, nebo nebudu s povídkama pokračovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terry Terry | 9. června 2012 v 22:45 | Reagovat

No nevim nevim.Příjde mi tahle kapitola dost zmatená a rozházená.Ale ty předtím byli bezva :)

2 Shandris Shandris | Web | 9. září 2012 v 12:16 | Reagovat

Ahoj, ja by som sa chcela spýtať, že ako si na to s rodičmi v poviedke Teenagers, bo si nenapísala 9. bod tak nwm či s nimi žiješ abo aké vzťahy máš^^ Alebo si mám vymýslieť?:)

3 Shandris Shandris | Web | 9. září 2012 v 18:23 | Reagovat

jej sorry ja som to zle kukla:D:D:D maš tam deviatý bod fakt sorry už som celá domotana:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama